Męskie Centrum Pomocy

Oficjalne forum serwisu MECEPO.PL
Zapraszamy do logowania się i uczestniczenia w dyskusji!


#1 2009-10-18 16:45:12

PYZKA999

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-18
Punktów :   

Poznanie

Mili panowie jestem  kobieta od póltora roku  sama juz po rozwodzie samotna chciałabym kogos poznac moze udzielicie mi jakis podpowiedzi bo po 20 latach to teraz juz popełnim same błedy wiem ze to wy tu sobie pomagacie ale mysle ze ja tez moge troche skorzystac z jakis podpowiedzi z góry dziekujei czekam

Offline

 

#2 2009-10-18 18:59:40

Brajan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-15
Punktów :   

Re: Poznanie

Wiesz bardzo miło jest słyszeć takie słowa,ciężko jest komuś doradzać czy podpowiadać co uczynić by było lepiej,jedynie to można wskazać kierunek ale czy go obierzesz to twa wola,i każdy człowiek popełnia błędy jesteśmy tylko ludźmi i mamy do nich prawo.
Tak to jakich oczekujesz jeszcze wskazówek napisz,a co do zapoznania się z jakimś mężczyzną jest wiele.
Są portale randkowe,choć jest tu pewne ryzyko,jakie trzeba podjąć gdyż można natrafić na erotomana czy seksualnego bajarza itd,są biura matrymonialne gdzie jest większa pewność co do osoby bo są sprawdzane przez ich założycieli i mają możliwość bezpośredniego kontaktu z taka osobą nim zaproponują ją tobie,no i wreszcie kontakt za pomocą przyjaciół,znajomych mających swą grupę ludzi,rodziny utrzymujący kontakt z swymi znajomymi.
Dobrą forma zapoznania jest również,praca,i bardzo przydatne umiejętność kontaktu bezpośredniego,czy właśnie co uczyniłaś fora dyskusyjne.
A co zauważyłem jesteś odważną osobą wiec nie powinnaś mieć problemów bo umieściłaś taki wpis i otwartą na naukę podpowiedzi,a takie kobiety mężczyźni lubią.Ważna uwaga oni lubią być zauważani,chwaleni itd.,chcą by kobieta była matką,żoną,kochanką,przyjaciółką,to tak samo jak wy kobiety od nas byśmy byli ojcami,mężami,kochankami,przyjacielem.

Offline

 

#3 2009-10-18 21:15:30

PYZKA999

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-18
Punktów :   

Re: Poznanie

Dziekuje praca odpada  znajomi tez spotykam sie z kims i chyba na za duzo nam pozwoliłam a teraz ktos sie dystansuje i jak to dalej poprowadzic on nie chce sie deklarowac a ja nie chce deklaracji i jak sie dalej zachowywac pomóz

Ostatnio edytowany przez PYZKA999 (2009-10-18 21:26:56)

Offline

 

#4 2009-10-20 15:20:50

miastko00

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-17
Punktów :   

Re: Poznanie

Czesc moze twoja otwartosc i spontaniczne działanie zostało żle odebrane bo mezczyzni to im dłuzej kobiete zdobywaja tym maja wieksza satysfakcje chociaz niektórym chodzi głównie o inne rzeczy jesli twój znajomy jest cos wart i wie jak sie zachowac to bedzie dobrze czego ci zycze

Offline

 

#5 2009-10-20 23:23:40

Brajan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-15
Punktów :   

Re: Poznanie

Wiesz jeśli się dystansuje to musiało mu coś nie spasować,może jednak nie od czuwa żadnego uczucia,lub faktycznie sam się wystraszył,i sam sobie zarzucił iż źle zrobił,jeśli coś było między wami,jest to dobra rada poprzedniczki że zostało to źle odebrane,i jeśli zbyt długo się nie odzywa,daj sobie z nim spokój,jesteś odważną kobietą i zapewne znajdziesz dobrego doceniającego człowieka potrzeba jedynie czasu,a wam poprostu było nie pisane być z sobą.

Offline

 

#6 2009-10-22 21:42:32

PYZKA999

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-18
Punktów :   

Re: Poznanie

Dziekuje za rady pisać nie chce dosadnie faceci to .....różni ludzie moze nie było nam pisane a ten o kim tak pisze to orginał życzę szczęscia pomimo ja sobie poradze czego i tobie życze

Offline

 

#7 2009-10-25 11:24:25

Brajan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-15
Punktów :   

Re: Poznanie

Czy oryginał czy nie to trudno mi osądzić,to ty sama masz taki osąd,i ładnie jest z twej strony że mu życzysz szczęścia i to na forum,ona na pewno wierzy że dasz sobie rade bo wie że jesteś silna zaradną kobietą,z rozumem i prężną z charakterem.

Offline

 

#8 2009-10-25 20:32:05

PYZKA999

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-18
Punktów :   

Re: Poznanie

To napewno orginał  zreszta ja tez troche jestem jaka jestem na zewnatrz silna ale w srodku nie bardzo a rade sobie dam nie mam innego wyjscia

Offline

 

#9 2009-10-27 22:48:03

Brajan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-15
Punktów :   

Re: Poznanie

Niestety życie pisze różne scenariusze,te dobre i te złe,lecz takie jest to nasze życie,każdy musi sobie dawać jakoś rade i niema innego wyjścia.Jedyną rzeczą jaka nam pozostaje jest pogodzenie się z tym faktem.

Offline

 

#10 2009-10-30 11:03:29

miastko00

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-17
Punktów :   

Re: Poznanie

Szkoda ze wam nie wyszło ale tylu fajnych facetów na swiecie moze spotkasz kogos godnego twojej uwagi i wzajemnie powodzenia zycze

Offline

 

#11 2009-11-10 22:13:13

PYZKA999

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-18
Punktów :   

Re: Poznanie

Niektóre kobiety sa spontaniczne troche odwazne sa soba ale tak jak i mnie nie zawsze to dobrze sie konczy ktos sie obawia wspólnego zycia raz kobieta raz partner moze po tylu latach z jedna osoba trudno sie przestawic na inne tory

Offline

 

#12 2009-11-15 19:54:29

Brajan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-15
Punktów :   

Re: Poznanie

Chyba Tak trudno jest się przestawić na inny tor myślenia

Offline

 

#13 2009-11-16 22:11:17

PYZKA999

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-18
Punktów :   

Re: Poznanie

Tu napisze cos nowego poznajac nowe osoby wg mezczyzn  trzeba sie decydowac po jednym spotkaniu na tak lub nie bo poznajac kilka osób celem wyboru to juz cos złego wychodzi na to ale co mozna powiedziec po jednym spotkaniu niewiele a nastepne spotkania nawet z dwoma osobami to juz oszustwo dla jednego z nich jak to pogodzic?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nmclan.pun.pl www.fizjo3.pun.pl www.pierwszac.pun.pl www.browarypark.pun.pl www.umkpolonistyka.pun.pl