Męskie Centrum Pomocy

Oficjalne forum serwisu MECEPO.PL
Zapraszamy do logowania się i uczestniczenia w dyskusji!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-06-02 17:49:22

Brajan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-15
Punktów :   

Choroby serca nie tylko z miłości

Jak zapytałem jest wiele chorób jakie przechodzi serce lub doznaje,i nie tylko z miłości,oraz uszkadza je pozostawia blizny jakie się goją ciężko lecz goją, jedną z ciekawszych przypadłości jest tak zwany blok serca,którego przyczyną jest utrata przytomności z powodowana brakiem tlenu oraz chwilowym postojem serca,brakiem przewodnictwa impulsowo elektrycznego powodującego chwilową przerwę w pracy serca,a to usprawnia czy usuwa się wszczepieniem implantu stymulującego serce,określanego potocznie rozrusznikiem,jaki je wspomaga,pozwala spokojnie,godnie,sprawnie żyć i bez obaw o siebie.

Offline

 

#2 2009-10-18 00:05:43

miastko00

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-17
Punktów :   

Re: Choroby serca nie tylko z miłości

Wiesz wolałbym chorowac ale tylko z miłosci i najlepiej spełnionej tzn z jej nadmiaru

Offline

 

#3 2009-10-18 18:08:43

Brajan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-15
Punktów :   

Re: Choroby serca nie tylko z miłości

Stwierdzenie jakiego użyłeś jest adekwatne,lepiej by było być chorym z miłości lecz co począć.
Niestety,ona choroba dopada nasze serce,a my nie jesteśmy za to odpowiedzialni,i nie mamy wpływu,jak na zakochanie,miłość,choć w tej kwestii również bywają wyjątki,zdarz się być jedynie zauroczonym,co skutkuje ranami zadanymi drugiej osobie,więc tak czy owak zawsze mamy do czynienia z chorobą,jaka ma wpływ na nasze serce,o jakie musimy dbać,i ochraniać,niestety nikt czy to z powodów naturalnych,miłośnych choruje,to jest nie wskazane dla serca.Mamy je jedno bardzo ciężko pracujące i musimy o nie dbać,troszczyć ono jest naszym życiem,życiodajnym organem wspomagającym nasz organizm i dostarczającym tlen,substancje odżywcze organizmowi jego narządom i najmniejszym komórkom tworzącym tkankę.

Offline

 

#4 2009-10-18 21:36:36

miastko00

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-17
Punktów :   

Re: Choroby serca nie tylko z miłości

Tak ja jestem jeszcze młody to i nie mam jeszcze waszych problemów czego nie zazdroszcze

Offline

 

#5 2009-10-20 23:38:25

Brajan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-15
Punktów :   

Re: Choroby serca nie tylko z miłości

Młodość rządzi się swymi prawami oraz zdrowiem i tu nadmienić po trzeba że młodzi tez chorują,lecz jest w nich więcej optymizmu oraz chęci do życia i zazdrościć niema czego

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spambox.pun.pl www.otservers.pun.pl www.klasacpolitechnika.pun.pl www.architekci2006.pun.pl www.2a.pun.pl